Kültür Mah. Begonya Sok. No.10 Nilüfer, Bursa
(0224) 450 00 26
info@demetanaokulu.com

Hizmetlerimiz

Yeni Eğitimin Model Anaokulu

HİZMETLERİMİZ

Cumartesi günü çalışan anne ve babalar için Demet Anaokulu’nun hayatı kolaylaştıran bir başka hizmeti de; haftasonu anaokulu. Dileyen aileler çocuğunu Demet Anaokulu’nda eğitimini alsın yahut eğitimini almasın bu hizmetten makul bir ücret karşılığında istifade edebilirler. Haftasonu anaokulu hizmetinden faydalanabilmek için okulumuzu arayıp bilgi alabilirsiniz.

Demet Anaokulu psikolog ve pedogog ekibi aile terapisi, ergen psikolojisi ve ergen sorunları, gelişim psikolojisi alanlarında danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Çocukların kendi yaş gruplarına uygun, dünyada geçerliliği olan, Türkiye özeline uyarlanmış çeşitli testler yaparak çocukların bilişsel ve duygusal gelişimlerini izlemekte bu konuda ailelere rehberlik yapmaktadır. Kurum dışından da isteyen aileler Demet Anaokulu’nun bu hizmetinden faydalanabilmektedirler.

Okulumuzdaki tüm çocuklarımız Anadolu Sigorta tarafından okul içinde veya okul servisinde olabilecek her türlü kazaya karşı sigortalıdır. Sizde çocuklarınızı güvenle yuvamıza bırakabilirsiniz.

Demet Anaokulu uzman pedogog, psikolog ve çocuk gelişimciler, ailelerin çocuk yetiştirirken ihtiyaç duydukları desteği düzenli olarak vermektedir. Bu bağlamda periyodik dönemlerde düzenli olarak çocuklarımıza ve ailelerimize seminerleri düzenlenmekte, bu seminerlerde anne ve babaların ihtiyaç duydukları bilgi ve beceriler ebeveynlere aktarılmaktadır.

Demet Anaokulu bütünleşik eğitim anlayışı kapsamında eğitim sürecini sadece okuldan ibaret görmeyen bir yaklaşımla okul uygulamalarını evlerin içine de taşımakta bu bağlamda en büyük yardımcı ve destek unsuru olarak aileleri görmektedir.

Dileyen velilerimiz servis hizmetimizden yararlanabilirler. Çocuklarımız evlerinden alınıp, evlerine okulumuza ait servislerimiz ile bırakılmaktadır. Sabahları ve akşamları ikişer sefer yapan servisimiz sabahları saat 06:45’de, akşamları saat 16:30’da başlamaktadır. Araçlarımızda servis öğretmenimiz bulunmaktadır.