Kültür Mah. Begonya Sok. No.10 Nilüfer, Bursa
(0224) 450 00 26
info@demetanaokulu.com

Bizi Keşfedin

Yeni Eğitimin Model Anaokulu

BİZİ KEŞFEDİN

Demet Anaokulu’na Hoşgeldiniz

Demet Anaokulu olarak bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi, uzman kadromuzun eğitimi ile birleştirerek, sevgiyi ve saygıyı temel alarak, çocuklarımızın eğitimi ve gelişimi için çalışıyoruz.

Amacımız; yeteneklerini geliştiren, kendini yetenekleri doğrultusunda ifade edebilen, yaratıcı ve özgür düşünebilen, sosyal ve sorumlu bireyler yetiştirmektir.

Biz kendimize güveniyoruz ve bu yüzden diyoruz ki ; Bizim Kalitemiz Sizin Yuvanız .!

Demet Anaokulu

2016 yılından bu yana faaliyet gösteren Demet Anaokulu yenilikçi eğitim anlayışı ve bilimsel temelli çalışma şekliyle bir çok güncel eğitim sisteminin uygulayıcısı olmuştur. Okul öncesi eğitime katkıları öğrencilerine kattığı kişisel gelişim becerileri ile referans edinme değerlerini elinde tutmuştur. Beslenme, Hijyen, İletişim, Personel, Servis ve Güvenlik konularında ise kalitesinden taviz vermeyen ilke edindiği kuralları ile misyonunu tamamlayan Demet Anaokulu ; yetiştirdiği araştırmacı, kendine güvenen, nitelikli öğrencileri ile bir marka olmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ;
Ülkemizin, Ulu Önder Atatürk´ün deyimiyle muasır medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin yolunun; ne istediğini bilen eğitimli bir milletten, eğitimli bireylerden oluşan bir millet oluşturmanın yolunun, anaokulu düzeyinden başlayan eğitimden geçtiğinin bilincindeyiz. Bu kadar önemli bir vazifenin bir parçası olan Demet Anaokulu´nun bu vizyonu, hızla gelişen teknolojiye ayak uyduran “lider kuruluş” çizgisini, her gün üzerine ekleyerek yerine getirmesi en temel hedefimizdir.

MİSYONUMUZ;
Atatürkçü, çağdaş, yenilikçi, çalışkan, sorgulayıcı, araştırıcı, paylaşımcı, girişimci, kendisiyle ve yaşadığı toplumla barışık, yaratıcılığı gelişmiş, ilgi alanları ortaya çıkarılarak desteklenmiş, kendi kendini ifade edebilen sağlam kişilikli bireyler yetiştirmek.

Bilgi yüklemek yerine, çocukların öğrenme isteğini artırmak, kendisini ve çevresini tanımasına olanak vererek öğrendiklerini uygulayabilecekleri ortamı sağlamak temel misyonumuzdur.

  • Eğitime Bakışımız
  • Eğitim Konusunda Uzman Kurucular
  • Sınıflarımızda Öğrenci Sınırlandırmaktayız
  • Önce Öğrenci ve Sonra Veli Mutluluğu Önceliğimizdir
  • Kalitemiz ve Duyulacak Güven Değerimizdir
  • Sosyal Sorumluluk Projeleri Hazırlıyoruz
  • Eğitim İçin En İyi Fiziksel Olanakları Hazırlıyoruz
  • İşimizi Sürekli Geliştiriyoruz, Sürekli Gelişiyoruz